Skontaktuj się z nami

Tel: +48 602 653 500

E-mail: agro_test@vp.pl


Formularz online

Dlaczego my?

Nazywam się Marek Galiczak i jestem właścicielem firmy Agro-Test. Doświadczenie zdobywałem od 1998 roku pracując w rodzinnym gospodarstwie rolnym oraz w firmie wykonującej korekcję racic za granicą (Niemcy, Austria) i w Polsce. Pracę zaczynałem od podstaw - jako pomocnik przy korekcji racic, następnie Korektor Racic i kierownik zespołu wykonującego korekcję. Praca ta umożliwiła mi poznanie problemów zwierząt oraz ludzi oraz zagwarantowała profesjonalne podejście do problemów związanych z racicami. Naturalnym trybem było założenie własnej działalności w 2005 roku. Dziś współpracuję z organizacjami krajowymi i międzynarodowymi zajmującymi się korekcją racic.

Wykwalifikowana kadra pracuje na nowoczesnym poskromie hydraulicznym - kładącym krowę w pozycji leżącej, podobnej do tej jak w oborze lub na łące. Umożliwia to dokładną analizę stanu racic i prawidłowego układu kończyn bez wyginania ich tyłu czy na boki. Łatwy dostęp do racicy w tej pozycji nie tylko daje lepsze efekty wykonanej korekcji racic, ale również nie przemęcza korektora (pozycja naturalna u krowy i u osoby wykonującej korekcje). Dzięki temu pracownik nie męczy się i zachowuje jasne spojrzenie od pierwszej sztuki do ostatniej.

Nasz zespół przyjeżdża do gospodarstwa w 2-3 osobowym składzie. Po odpowiednim dobraniu miejsca do pracy, hodowca wskazuje krowy do zabiegu i może obserwować przebieg prac. Krowy kolejno są wprowadzane do poskromu, zamykane i podpinane. Urządzenie unosi zwierzę jednocześnie kładąc je na boku. Nogi są przypinane do wsporników ruchomych, z wygodnym dostępem do racic. Na chore racice zakładane są opatrunki lecznicze. Korekcja trwa około 10-15 minut, w ciągu dnia można wiec przeprowadzić korekcje w stadzie 50-60 szt. W trakcie wykonywania usługi jest prowadzona kartoteka wykonania usługi, która pozwoli ocenić obecny stan racic i w przyszłości zapobiegać szkodliwym czynnikom występującym w oborze jak również jest dołączonym dokumentem do faktury VAT. Po zakończonym zabiegu krowy nie są zmęczone ani zestresowane.

Firma działa na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej w Przystajni
z dnia 1 listopada 2005 roku, przekształcona została w 2017 roku na oddział firmy w Polsce Agro-Test

600

Zadowolonych klientów

4

Oddziały na terenie kraju

20

Lat doświadczenia w branży

Zobacz w jaki sposób pracujemy

Obejrzyj wideo